O mnie

Cześć,

Na wstępie kilka słów o mnie

Jestem Lucky Lucka. Możesz mówić do mnie Lucka lub Lucynka. Jestem początkującą mamusią wspaniałego synka i staram się odnaleźć w nowej rzeczywistości, we trójkę.

Lubię się rozwijać i zdobywać nowe umiejętności. Lubię czuć się bardziej wartościowym człowiekiem. Nie lubię stać w miejscu i mieć poczucie, że tracę czas.

Z drugiej strony jestem raczej introwertykiem, a już na pewno nie można o mnie powiedzieć “wulkan energii”. No i nie znoszę wszelkich form coachingu.

Lubię gdy jestem przygotowana na każdą sytuację. Nie lubię gdy mnie coś zaskoczy. Bardzo długo analizuję każdą decyzję zanim ją podejmę. Nawet jeśli dotyczy ona spraw błahych.

W mojej głowie jest pełno różnych myśli i mnóstwo wątpliwości.

Podobno jestem pragmatyczna, pracowita i dokładna. To są cechy, którymi najczęściej opisują mnie współpracujący ze mną ludzie.

W tym zwariowanym świecie pełnym indywidualności i ludzi, którzy chcą się wyróżnić, ja przede wszystkim chcę być normalna, ludzka dla ludzi i życiowa. Nie zatracić się w tym szaleńczym pędzie i pamiętać o tym co w życiu jest najważniejsze.

Rysopis nudziary…

Co znajdziesz na blogu?

Na blogu piszę o swoim życiu i codziennych zmaganiach z rzeczywistością, o staraniach by każdy dzień był piękniejszy, lepszy, miał sens.

Znajdziesz tu tematy, które aktualnie mnie interesują, które chciałabym poukładać w głowie lub których nie chciałabym zapomnieć. Jako, że na pewnych etapach naszego życia, każdym z nas targają podobne rozterki i przemyślenia, być może część z zamieszczonych przeze mnie treści okaże się przydatna także i dla Ciebie. Zapraszam do czytania.

Piszę o:

  • ciąży i macierzyństwie (parenting)
  • ulubionych przepisach, sprawdzonych, bądź łatwych w przygotowaniu daniach oraz poradach żywieniowych i racjonalnym odżywianiu (kulinaria)
  • wszystkim tym czym interesuję się w danym momencie, czyli o zainteresowaniach, otaczających mnie przedmiotach, przemyśleniach, sposobach na spędzanie wolnego czasu, rozwoju osobistym…
  • opisuję również poradnik dla początkujących blogerów – jak założyć i prowadzić bloga (blogowanie)
Jak treści zamieszczane przeze mnie mogą Ci się przydać?

Jestem dokładna i skrupulatna. Dogłębnie analizuję każdy temat, zanim podejmę jakąś decyzję. Moje wpisy to porcja gotowej “wiedzy”, popartej wnikliwą analizą, z której możesz korzystać bez przeszkód. 

Współpraca i kontakt

Jeśli chcesz się ze mną skontaktować lub nawiązać współpracę, podaję adres e-mail: kontakt@luckylucka.pl