Spis treści bloga

Poniżej zamieszczam spis treści bloga Lucky Lucka.

Nie wiem jak Was, ale mnie, przeglądając różne blogi bardzo irytuje trudność w znalezieniu interesujących mnie treści. Czasami wpisy, których poszukuję w danym momencie, poukrywane są przed moim okiem gdzieś w katakumbach archiwum. Do końca też nie wiem jakie posty znajdę na danym blogu. Poza tym mam poczucie, że nie przejrzałam go wystarczająco dokładnie, mimo moich najszczerszych chęci. Na przykład, często zdarza się tak, że bardzo odpowiada mi styl pisania danego twórcy, czy też mam do niego zaufanie. Dlatego chcę poznać więcej artykułów napisanych przez niego w danym temacie. Mimo to nie potrafię ich odnaleźć.

Między innymi dlatego, a także po to, by uporządkować treści według schematu i ułatwić poruszanie się po blogu przygotowałam zakładkę ze spisem treści. Planuję ją aktualizować na bieżąco, gdy tylko pojawi się nowy wpis i załączać prowadzący do niego link. Wszystko po to by poszukiwania ciekawych dla Was treści były łatwiejsze i byście mieli w jednym miejscu przegląd tego jakie artykuły u mnie znajdziecie.

 


Spis treści bloga Lucky Lucka


I. PARENTING


1.1. WYPRAWKA DO SZPITALA


1.2. FORMALNOŚCI, URLOPY I INNE ŚWIADCZENIA DLA RODZICÓW PO PORODZIE


1.3. CIĄŻA I PORÓD

 

1.4. MACIERZYŃSTWO


II. KULINARIA


2.1. PRZEPISY


2.1.1. CIASTA I DESERY

2.1.2. DANIA


2.2. PORADY 


III. BLOGOWANIE

Zapraszam do czytania tworzonych przeze mnie materiałów oraz zostawiania komentarzy. Będzie mi bardzo miło przeczytać, że doceniacie zamieszczane przeze mnie treści i są Wam w jakimś stopniu pomocne.